تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
soroushsms soroushsms soroushsms soroushsms soroushsms soroushsms
ویژگیهاومزایای پنل ارسال اس ام اس

 ویژگیهاومزایای تبليغات از طريق پنل کاربری ارسال اس ام اس(SMS):

هيچ فعاليتي در حال‌‌‌‌‌‌‌‌‌حاضر بدون بهره‌‌‌‌‌‌‌‌‌گيري از خدمات ارتباطي بهره‌‌‌‌‌‌‌‌‌وري نخواهد داشت. تبليغات الکترونيکي مهم‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترين و بارزترين تفاوت بين دنياي امروز و دنياي ديروز است. تبليغات از طريق اس ام اس(SMS) قادر است در کليه زمينه‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي تبليغاتي با روش مدرن، کم‌‌‌‌‌‌‌‌‌هزينه و اثربخش وظايف مختلف خود را انجام دهد.
مركز خدمات سروش اس ام اس با 4 سال تجربه در زمينه ارائه خدمات پيام كوتاه، فرصت‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي بسياري را براي شرکت‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي مختلف در جهت تبليغات تجاري و يا تداوم ارتباط با مشتريان به وجود آورده است
امروزه اكثر مديران،اس ام اس(SMS)را به عنوان تکنولوژي نويني براي ارايه سرويس بهتر به مشتريان به‌کار مي‌‌‌‌‌‌‌‌‌گيرند. در نتيجه اين تفکر، ارايه خدمات متنوع به مشتريان به سهولت ميسر بوده و شرکت مي‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند با مشتريان بالفعل و بالقوه خود به سهولت ارتباط برقرار کند.


برخي ازمزايای پنلهای ارسال ودریافت سروش اس ام اس عبارتنداز:

1 – دسترسي دائم: صاحبان تلفن‌‌‌‌‌‌‌‌‌همراه، اين وسيله را در اکثر اوقات شبانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌روز و در اکثر اماکن، همراه خود دارند. از اين رو مي توان بطور دائم با مخاطب در ارتباط بود.

2 – اثر ويروسي: پيام‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي ارسالي در صورت جذاب يا اثرگذار بودن، از اثر ويروسي برخوردار خواهند شد؛ به‌گونه‌‌‌‌‌‌‌‌‌اي که افراد آن را براي يکديگر ارسال خواهند کرد، بدون آنکه شرکت هزينه‌‌‌‌‌‌‌‌‌اي را متحمل شود.

3 – تعامل دوطرفه: با استفاده از تکنولوژي اس ام اس(SMSامکان تعامل دوطرفه بين فرستنده و گيرنده پيام به‌‌‌‌‌‌‌‌‌وجود خواهد آمد.

4 – ارسال فوري پيامک تبلیغاتی : بسياري از مواقع اين الزام به وجود مي‌‌‌‌‌‌‌‌‌آيد که پيامي را در لحظه به اطلاع مخاطبان برساند. اس ام اس(SMSاين قابليت را دارد و مي توان از آن براي ارسال فوري پيام استفاده كرد.

5 – سطح پوشش بالا و فراواني رويت: با توجه به استفاده تقریبا100% افرادجامعه از تلفن همراه، اين تکنولوژي از سطح پوشش بالايي برخوردار استبه رغم اينکه برخي ديگر از رسانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي تبليغاتي از اين ويژگي برخوردارند، اما بايد در مورد اس ام اس(SMSعنوان کرد که علاوه بر دسترسي بالا، ارسال کننده پيام از تعداد افراد دريافت‌‌‌‌‌‌‌‌‌کننده پيام اطمينان دارد. در حالي که پخش پيام‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي تبليغاتي در مورد تلويزيون يا راديو اطمينان از رويت بالا را به همراه ندارد.

6 – خوانده شدن پيامک تبلیغاتی : مردم عموماعلاقه دارند که پيام‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي رسيده را بخوانند،به تعبيري اس ام اس(SMSدریافتی روی تلفن همراه در اکثر مواقع توسط کاربرخوانده مي‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.

 

باتوجه به مزایاو ویژگیهای فوق برای پنل اس ام اس درصورت تمایل به خرید پنل کاربری ارسال ودریافت اس ام اس از 

گزینه ثبت نام وخریدآنلاین  اقدام فرمایید.

برای مشاهده سرویس ارسال ودریافت پیام کوتاه سروش اس ام اس میتوانید از آدرسهای زیرواردشوید

http://soroushsms.net         یا        http://panel.soroushsms.ir

user:smspanel

pass:12345

سروش اس ام اس–برترین مجری طرح تبلیغات پیام کوتاه درکشور

تلفن تماس: 37661791-051

پشتیبانی خارج از ساعات اداری : 09374303235-09157036412

سامانه پیام کوتاه : 100008223 – 5000105000

 

درگاه پرداخت آنلاین
خریدشارژکلیک کنید